13 aralık 2019 cuma izmir altılı yorumlarımız

13 aralık 2019 cuma izmir altılı yorumlarımız

13 aralık 2019 cuma izmir altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Grubun en güçlü ismi *********** ile en formda ismi *********** öncelikle yazalım. Sık koşsa da *********** bu tip gruplarda iş yapar. İyi formu devam eden *********** bugün sürpriz yapabileceği şartlarda yazılmalı.

 

*2.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen *********** öncelikle yazalım. Yakın dönemde takibe aldığımız *********** bugün lehine grupta çok koşabilir.

 

*3.AYAK:* Bu şartlarda iyi koşması beklenen *********** ve *********** dışında önerilen bir isim olmadı. Kazanma konusunda sıkıntı çeken isimlerin yer aldığı bu koşu oldukça zor geçecektir.

 

*4.AYAK:* Yarış içi şartlar lehine gelişince çok farklı koşan *********** bu kez affetmemesi gerekir. BANKO

 

*5.AYAK:* Bu sezon seri yapması beklenen *********** son yarışında ilgililerini üzse de bugün çok daha hazır katılacağı bu koşuyu kazanabilir. Ekibinin iyi hazırladığı *********** sürpriz yapabilir. Takısal problemi çözülünce çok koşan *********** sigorta amaçlı eklenebilir.

 

*6.AYAK:* Son yarışını tekrarlaması halinde *********** yine kazanacaktır. Aksi halde takip atımız *********** sürpriz hanesinden yazılmalı.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.