13 aralık 2019 kocaeli at yarışı sağlam tüyolar

13 aralık 2019 kocaeli at yarışı sağlam tüyolar

 

*1.AYAK:* Son yarışında iddialı önerilen ancak kazanma karakteri izin vermeyen *********** bugün de ihmal edilmemeli. Takip atımız *********** son zamanlarda kendisine en uygun grubu bulmuş durumda. Ekibinin iddialı olduğu ***********‘da kuponlarınızda mutlaka olsun. ***********sigorta.

 

*2.AYAK:* Bugün yarın kazanır diye not ettiğimiz *********** artık beklenen patlamayı yapabilir. Yarış süratli giderse *********** adını mutlaka duyurur. 

 

*3.AYAK:* Ekürilerden *********** için iyi duyumlar aldık. Takibe alalım kazanması uzun sürmez.

 

*4.AYAK:* Kalite olarak gruptan üstün sayılan *********** kazanma karakterinin zayıflığından dolayı banko yazılamıyor. Çok formda olan *********** ile bugün için iddialı oldukları bilgisi gelen  *********** kuponlarınızda olsun.

 

*5.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen *********** bu kez lehine şartlarda çok koşması bekleniyor. Grubun kaliteli ve formda ismi *********** mutlaka yazılmalı.

 

*6.AYAK:* Gereksiz birçok atın katıldığı bu koşu bir nevi doğu illerindeki yarışlara dönmüş durumda. Elle tutulur gözle görülür başarısı olup formda olduğu bildirilen sadece *********** oldu. Bir sorunu çıkmazsa kazanmaya yakındır . 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.