13 Aralık İzmir 2018 Perşembe İzmir Altılı Yorumlarımız

13 Aralık İzmir 2018 Perşembe İzmir Altılı Yorumlarımız

13 Aralık İzmir 2018 Perşembe İzmir Altılı Yorumlarımız

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

13 Aralık İzmir

 

1.AYAK:  İlk kum yarışında işlememiş gibi göründüğünden çim de denenip başarılı olan *********  bugün yine kumda geri planda kalmış, ancak kuma yatkın ve bu kez çok daha formda, üstelik yarış içi tüm şartlar lehineyken çok etkili bir yarış bekliyoruz. Ahırdan *********  geldi.  ********* kalitesi ile mutlaka yazılır. ********* ‘ da takı denemeleri yapılıyor.
SIRALAMAMIZ: ****

 

2.AYAK:  ********* takip listemizde olan bir isim ve bugün çok iddialı. ********* start problemi dolayısıyla başarılı olamayan çok formda bir at, startta fazla takılmazsa bomba yapabilir. *********  için mükemmel diyorlar.
SIRALAMAMIZ: ***

 

3.AYAK:  Son yarışlarında pist ve ters mesafenin azizliğine uğrayıp başarısız olan ********* bugün bu pasif rakipler yanında mutlak kazanması gerekir. Sağlam Bankodur.
BANKO: *

 

4.AYAK:  Taktiksel savaşın ilginç bir seyir zevki vereceği yarışta ********* önceliğinde ********* , ********* , ********* , ********* ve ********* topluca yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ******

 

5.AYAK:  ********* üst gruptan geldi diye bugün çok güvenilecek fakat bizce rakipleri denk ve birbirini geçebilecek güçteler. Özellikle ********* , *********  ve *********‘ ye dikkat diyelim.
SIRALAMAMIZ: ****

 

6.AYAK:  ********* gruptan farklı bir isim. Sürekli üzerine koyup form arttıran ********* ciddi rakip olacaktır. *********  sıkıştıran olmazsa yine etkili olabilir. ********* ise yarışın süratli gitmesi halinde sonlarda dağılanları toplayabilir.
SIRALAMAMIZ: ****

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.