13 Ekim 2018 Cumartesi Ankara Altılı Tüyoları ve At Yarışı Kuponu

13 Ekim 2018 Cumartesi Ankara Altılı Tüyoları ve At Yarışı Kuponu

13 Ekim 2018 Perşembe Ankara Altılı Programı ve Uzman Adana Tüyocusu Kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

13 Ekim 2018 Perşembe Ankara AT YARIŞI TÜYOLARI

1.AYAK:  *******atı gören herkesi hayran bıraktığı için riski sevenler genelde banko yazılıyor. ******* ötürü tutulsa da potansiyelinin olduğu ve formda katılacağı için yazılması gerektiği görüşündeyiz.  ******* ise bugün çok sürpriz konumda fakat yarış görmüş olması bugün çok işine yarayacak. Bomba köşesinden yazılabilir.
SIRALAMAMIZ: *******

2.AYAK:  ******* ve *******ahırdan önerilen ikili oldular.******* ve *******ile bu koşu rahat izlenebilir.
SIRALAMAMIZ: *******

3.AYAK:  ******* bu grubu her zaman geçebilecek bir at. Bugün de yarış içi şartlar lehine olduğundan cazip banko olarak yazılabilir. Rakipleri öncelikle *******, daha sonra ******* , çok daha sonra da ******* olur.
SIRALAMAMIZ: *******

4.AYAK:  ******* bugün çok geri planda kalmış ama bu formu ile mutlaka siz yazın. Daha sonra ahırda dikkat çeken *******, bugün güvenilen *******, ters koşuları seven  ******* ve favori ******* ekleyebiliriz.
SIRALAMAMIZ: *******

5.AYAK:  ******* ahırlar bölgesinde çok tutuluyor bunu öncelikle söyleyelim.  ******* ve ******* favorinin hatasında devreye girebilecek ilk isimler. ******* sert gruptan sağ sağlim çıkınca bu grupta kalitesini gösterebilir. ******* ise son yarışını şansa kazandı zannedenlere ceza kesebilir dikkat.
SIRALAMAMIZ: *******

6.AYAK:  ******* ilgilileri atlarına çok güveniyor. Bu kez sorunsuz yarışacak denilen ******* kuponlarda olmalı. ******* ise günün en güzel görünen isimlerinden biridir.
SIRALAMAMIZ: *******

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.