13 Ekim 2018 Cumartesi İzmir Altılı Tüyoları ve At Yarışı Kuponu

13 Ekim 2018 Cumartesi İzmir Altılı Tüyoları ve At Yarışı Kuponu

13 Ekim 2018 Cumartesi İzmir Altılı Programı ve Uzman Adana Tüyocusu Kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

********* Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 Yildizli Bülten .com: 13 Ekim 2018 Cumartesi İzmir AT YARIŞI TÜYOLARI

1.AYAK:  Bugün için çok geri planda kalmasına rağmen aşırı güzel formu ile ****** sizlere ilk sıradan önereceğimiz isimdir. Hatta kazanma karakteri düşük olmasa sağlam banko diyebilirdik. Ancak bu durumda rakip yazmak isteyebilirsiniz. Bu at gelmezse çok at yazmak lazım.
SIRALAMAMIZ: ******

2.AYAK:  Ahırdan ****** geldi. Mükemmel koşacakmış dikkat. Rakip olarak ****** önceliğinde  ******ve ****** yazılabilir.
SIRALAMAMIZ: ******

3.AYAK:  ****** bugün herkesin bankosu zira kazandığı şartlardan daha iyi şartlar var bu yarışta.  Ancak tam bir kumcu olan ****** potansiyelli bir isim ve rakip olabilir. ****** ‘da yazıp çok rahat bir yarış izleyebiliriz.
SIRALAMAMIZ: ******

4.AYAK:  ****** ve ****** ahırda çok iyi görünen isimler. Uzman ekibimizce de bu iki isimden bir birinci çıkar.

5.AYAK:  ****** bugün çok koşması beklenen bir isim. Bu at da banko olarak denenebilir.  Rakip önce ****** olur,daha sonra ****** ve ****** değerlendirin.
SIRALAMAMIZ: ******

6.AYAK:  ****** ve ****** ikilisi bu koşuda çok ön planda tuttuğumuz isimler.  ****** ve ****** daha sonra değerlendirilebilir.
SIRALAMAMIZ:******

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.