13 ekim adana altılısı sağlam banko tüyosu ahırdan geldi

13 ekim adana altılısı sağlam banko tüyosu ahırdan geldi

13 ekim adana altılısı sağlam banko tüyosu ahırdan geldi

 

*1.AYAK:* Yarış içindeki gidişaatta lehine şartlar oluşacağından ************* için çıktığı gibi bitirir diyorlar.

 

*2.AYAK:*  Favorisi olmayan bir ayak olacak. Zira takibimizde olan ************* harici önerilen bir isim gelmedi. O da kumda nasıl koşar muaamma.

 

*3.AYAK:* ************* için bu kez hata yapmazsa kazanır diyorlar. Tekrar binici tercihi ile güven verdiğinden BANKO yazılabilir.

 

*4.AYAK:*  ************* üst düzey formunu koruduğu ve yarış seçilerek koştuğu bu dönemde yine kazanmayı bilecektir. BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:*  Tıpkı ikinci ayak gibi zor bir koşu olacak. Sadece gözle görülür gelişmeleri olan ************* için yakında kazanır dediler.

 

*6.AYAK:* Çok sürpriz takip atımız *************yarış içi şartları lehine yakaladığında bombayı patlatır dikkat. Start sorunu halledilse de hafif tökezleyerek çıkan ve baştan şansını azaltan ************* eğer düzgün çıkar iyi yer tutarsa sürpriz yapabilir dikkat. Bu aralar bekleneni veremeyen ************* sigorta amaçlı yazılmalı.

 

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.