13 ekim istanbul çok sağlam tüyolar ile büyük altılı yakalayın

13 ekim istanbul çok sağlam tüyolar ile büyük altılı yakalayın

 

 1 . koşuda *********** kuponlarınıza ekleyin zira sürpriz bekleyen bir grup var. *********** buraya hedef yapıldı.


İKİNCİ ALTILI:

 

*1.AYAK:* Bu şartlarda sürpriz yapabilir denilen *********** ile uygun gruba düşen  *********** mutlaka kuponlarda olsun.

 

*2.AYAK:* Gidişat lehine olan ***********, ahır önerisi *********** ve bu kez tam hedef buraya gelen *********** arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*3.AYAK:* *********** stili oturduğunda seri yapabilecek bir tay. Nispetten zor bir grup olsa da lehine şartlar gelişeceğinden yine kazanabilir. BANKO

 

*4.AYAK:* Sadece kazanabileceği grupları kovalayan *********** bu kez yarış içi şartların pek te lehine olmadığı koşuda zorlanabilir. Biz istanbulda da kazanırız diye iddialı cümleler duyduğumuz *********** ise bahislerinizde mutlaka yer alsın.

 

*5.AYAK:* Yakında maidenden çıakr denilen sürpriz isim *********** ile yarış içi problemi giderildiği gün kazanacaktır denilen *********** öncelikle yazılmalı. 

 

*6.AYAK:* Bu formu ile bu grupta kazanır diye bildirilen *********** yanına takip atımız uygun kilolarda çok koşan *********** ile ahır önerisi *********** yazalım.

 

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.