13 eylül 2020 İstanbul altılı ganyan yorumları

13 eylül 2020 İstanbul altılı ganyan yorumları

13 eylül 2020 İstanbul

1.AYAK: Ankara önerisi AT İSMİ GİZLİ , mükemmel görüntüsü var denilen AT İSMİ GİZLİ ve bursadan iddialı gelen AT İSMİ GİZLİ bizim önereceğimiz isimlerdir.

2.AYAK: İyi formunu koruyan AT İSMİ GİZLİ ve ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

3.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: İki muhteşem düzlük sprinti yapabilen tayların mücadelesinde koştukça farklılaşan görüntüsü ile AT İSMİ GİZLİ ön planda tutsak ta AT İSMİ GİZLİ ‘ ın vites arttırma özelliği ile ihmal edilmemesi lazım.

5.AYAK: Artık seriyi bozman istemeyen AT İSMİ GİZLİ yarış seçerek koşturuluyor. Bugün ise form tutmuş AT İSMİ GİZLİ gibi ciddi bir rakibi var. Bu isimlerin hatasını affetmeyecek olan AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

6.AYAK: Zor bir koşu olacak. Birbirini sürekli geçebilecek isimler bir arada. Gününde olan kazanacak. AT İSMİ GİZLİ ,AT İSMİ GİZLİ  ,AT İSMİ GİZLİ ve biniciden ötürü AT İSMİ GİZLİ  topluca yazılmalı.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ***
2.AYAK: **
3.AYAK: *****
4.AYAK: **
5.AYAK: ***
6.AYAK: ******

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.