13 Kasım 2018 Salı Adana Altılı Yorumları ve Tüyolu Garantili Sağlam Kupon

13 Kasım 2018 Salı Adana Altılı Yorumları ve Tüyolu Garantili Sağlam Kupon

13 Kasım 2018 Salı Adana Altılı Yorumları ve Tüyolu Garantili Sağlam Kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

13 Kasım 2018 Salı Adana

1.AYAK:  ******** için ilk yarışında da ileride çok iyi atlar arasında olacağı söylenmişti. Bugün harika hazırlıkları ile çok koşaağnı rahatlıkla söyleyebiliriz. ******** kaliesini ortaya koymuş formda bir isim. Bu iki isim genel olarak heryerde ön planda olsa da bir sürpriz isim daha eklemenizi önereceğiz. Eğer start sorunu yaşamazsa büyük sürpriz yapabilecek kapasitedeki ******** sağlam kuponlarda olsun.

2.AYAK:  Ahır duyumları ve yarış içi şartlardan dolayı birkaç isim çıkarttık. ********,********,********,********, ******** ve ********. ayırımsız yazalım ve rahat izleyelim.

3.AYAK:  ******** yine kazanmaya koşacak. ******** dikkat çıktığı gibi bitirebilir.  ********,******** ve bir grubun güvendiği ******** yazılmalı.

4.AYAK:  ******** ahırlar bölgesinin banko ismi. ********  ise ahır önerisi ile rakip olarak yazalım.

5.AYAK:  Bugün için iyi koşması beklenen ******** bu rakiplerden çok ta alt bir safkan değil, yani formda olduğundan kazanma şansı vardır.  Zira son yarışında da bundan bahsetmiştik. Çok iyi koştuğu halde trafik sorunu yaşadığından tabela sonunda kaldı. Bugün yarış içi şartların daha da lehine olduğundan kazanmasını bekliyoruz.
BANKO: *

6.AYAK:  ******** ve ******** ahır önerileri. ********  yakında kazanacağını söylemiştik. Zira son 2 yarışında ne denli formda olduğunu gösterdi. Bugün de kazanmaması için hiçbir sebep yok. ******** yarış içi şartlar oturduğunda ceza kesebilecek bir at, ihmal etmeyelim. Kaliteli kumaş olduğundan sıkça bahsedilen ******** muhakkak kuponlarınızda olsun.  ******** ve ******** ile burayı sağlama alalım.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.