13 kasım 2019 istanbul yorumları sağlam banko

13 kasım 2019 istanbul yorumları sağlam banko

13 kasım 2019 istanbul banko tahminler

 

*1.AYAK:* Sadece **********hakkında iddialı duyumlar aldık. Kazanma karakteri ve kilosuna rağmen grubun uygunluğu, mesafe ve yarış içi şartların lehine olması gibi avantajları değerlendirip kazanabilir. Kuponlarınıza ilk sıradan girsin, ayrıca takibe alın bugün olmazsa sonraki yarışında mutlaka kazanıra girer.

 

*2.AYAK:* Yakında kazanır diye not aldığımız ********** iyi koşmasına rağmen birinciliği alamayınca takibi boşa çıkartıyor. **********  da yakın zamanda takibe aldığımız isimdi. ********** bugün önerildiğinden mutlaka yazılmalı.

 

*3.AYAK:* ********** el değiştirdikten sonra yarış içi problemi giderilmiş ve bu koşuya çok sıkı hazırlanmış. Bir aksilik olmazsa kazanacaktır. BANKO

 

*4.AYAK:* ********** dişine göre grupta bugün çok tutulsa da bizce ********** ve ********** kuponlara eklenmeli.

 

*5.AYAK:* İki at dışına çıkması beklenmiyor. Özellikle ** ********** ye dikkat. **********  ise daha ilk yarışında gücünü ispatlamış bir tay.

 

*6.AYAK:* Ahır ekibinin güvendiği ********** ile orta mesafeleri çok seven ve iyi koşan ********** bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.