13 Mart 2019 Bursa Özel Duyumlu Takip Atları ve Sağlam Yorumlar

13 Mart 2019 Bursa Özel Duyumlu Takip Atları ve Sağlam Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


13 Mart 2019 Bursa

 

1.AYAK: ************ grubun güçlü ismi. Buradaki her rakibini her şartta geçebilir. Aldığımız duyuma göre mükemmel hazırlıkları varmış. Gördüğü yarışın etkisi de görüntüsüne yansıyor. Bu bilgilere istinaden BANKO yazılabilir diyoruz.

 

2.AYAK: Uzun süredir takibimizde olan ************ yazmadığımızda kazanacaktır. Start sorunu yaşamadan erkenden önde yer tuttuğu gün muhtemelen bombayı patlatacaktır dikkat. ************ ve ************ mükemmel form durumları ile yazılmalı.

 

3.AYAK: ************ ve ************ arasında bir koşu olacağı konuşuldu. Hatta ilgilileri bile birbirlerine göre yarış içi tedbir alacaktır.

 

4.AYAK: Bu koşuyu neredeyse ezberledik gibi, yarış içi atların stillerinde bir değişiklik olmazsa sonuç bellidir. ************ pist ve gidişat avantajı ile öne çıkıyor. ************ yine yarış içi avantajlarından dolayı hata aaffetmeyecektir. Sigorta olarak ************ yazılmalı zira startta çok kalmazsa etkili olur.

 

5.AYAK: ************  için bu tip grupları artık kolay geçer deniliyor. Kalitesini her geçen gün yarışlarına yansıtacak olan bu ismi daha iyi gruplarda da yazacağız. BANKO

 

6.AYAK: Çok sürpriz iki isim önerildi ahırdan. Bunlar ************ ve ************ oldular.

 

 

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.