13 Mart 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

13 Mart 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

13 Mart 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Sağlam Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


13 Mart 2019 İstanbul

 

1.AYAK: ************* ve ************* dışında önerilen bir isim olmadı. Ekibimizce altılı ganyan için yazılabilecek atlar sıralamada belirtildi.
SIRALAMAMIZ: *****

 

2.AYAK: Takip atımız ************* , bugün tüm şartlar lehine olan ************* ve yakın zamanda kazanır denilen ************* ön planda tuttuğumuz  atlar.

 

3.AYAK: ************* mükemmel durumda olsa da onun ayarındaki ************* ve ************* * rakiplerini ekleyip rahat izlemeliyiz.

 

4.AYAK: *************  ahırdan çok sağlıklı olduğu şeklinde önerildi. Muhtemelen kazanmaya koşacaktır dikkat. ************* ise tek ciddi rakibidir.

 

5.AYAK: Zor bir koşu ama duyumlara istinaden Banko *************  diyeceğiz, istanbula çok iyi durumda gitmiş. Bakalım denildiği kadar varmıymış.

 

6.AYAK: ************* yakında bomba yapabilecek seviyedeymiş dikkat. ************* iyi hazırlandığı söylendi. ************* ise sigorta.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.