13 Mayıs Bursa at yarışı uzman tahminleri

13 Mayıs Bursa at yarışı uzman tahminleri

13 Mayıs Bursa

 

1.AYAK: ************* için ilk yarışında çok hazır kazanmaya geldi denilmişti. Bu binici ile güvenmeyip rakip yazmıştık. Yarış gördü bugün de ekibi çok iddialı ama binicisinin formsuz oluşundan dolayı tek bırakmak yine riskli olabilir. Dolayısıyla sigorta amaçlı yanına mutlaka ************* yazalım ve rahat bir yarış izleyelim.

2.AYAK: *************  Bu koşudaki detaylı yorum ve bilgiler yarış günü saat 13:00 ‘da abone listesine gönderilecektir.

 

3.AYAK: Bu koşuda ÇOK SAĞLAM BANKO diyebileceğimiz bir isim var, genel kesim birinciyi bulmak için fazla at yazacak muhtemelen ama bizce ************* yarış içi şartlar lehineyken bugün kaybetmeyecektir.

 

4.AYAK: ************* ahır önerisi geldi. Yarış saatine yakın birkaç isim daha sahadan alacağız. whatsapp abonelerine gönderilecektir. 0542 832 14 44

 

5.AYAK:  Daha önce de kalitesinden bahsedilen ve tüyosu sağlam yerden gelen ************* nihayet bugün formsuz biniciden kurtulmuş bir vaziyette sevdiği pistte yarışacak. BANKO yazıp sürpriz bir sonuçla altılı ganyan ikramiyesini yukarılara taşıyabiliriz.

 

6.AYAK: Ahır önerisi ************* ile bir grubun sürpriz beklediği tüyosu gelen ************* kuponlara öncelikle yazılmalı.

 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]