13 Ocak 2019 Adana At yarışı tüyolu salam bankolu program

13 Ocak 2019 Adana At yarışı tüyolu salam bankolu program

13 Ocak 2019 Adana At yarışı tüyolu salam bankolu program ve uzmanından yorumlu tahmin

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

13 Ocak 2019 Adana

1.AYAK: İstenilen seviyeye ulaştı denilen *********** bugün çok güveniliyor.  *********** lehine şartlarda çok şanslı gözükse de kazanma karakterinden dolayı ikinci planda kalmalı. *********** ve ** de çok iyi durumu ile mutlaka yazılmalı.  ***********, ***********, *********** ve ***********  sağlama almak için eklenebilir.

 

2.AYAK: *********** rakiplerinin yanında daha dinç göründüğünden bugün ahırlar bölgesinde çok tutuluyor. Banko yazılabilir ama sağlama almak adına son zamanların formda isimleri *********** ve *********** ‘ni ekleyebiliriz.

3.AYAK: *********** genelde günün bankosu oynan sa da ahırdan bir dostumuz *********** için ondan daha iyi görünüyor dedi. biz iki atı da ayırmayalım.

 

4.AYAK: *********** ciddi rakibinin eski formundan uzak oluşunu iyi değerlendirip kazanmasını bilecektir. Sağlam banko olarak yazabiliriz.

 

5.AYAK: ***********, ***********, *********** ve *********** arasından bir birinci çıkacaktır.

 

6.AYAK: *********** son perormansı ile bugün çok güvenilse de kazanma karakterinden dolay ıtek olarak güvenemeyiz. Şu sıralar bomba hazırlığındaki *********** ve kaliteli *********** kuponlara mutlaka yazınız.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.