13 ocak 2020 bursa altılısı BANKO atlar

13 ocak 2020 bursa altılısı BANKO atlar

13 ocak 2020 bursa altılısı BANKO atlar

 

*1.AYAK:* ********** ilgilileri atlarına birhayli güveniyor. Zira son yarışında da sürpriz konumdayken önerilmiş ve formunun zirvede olduğunu kanıtlamıştı. Bugün biraz daha temkinli sürülmesi halinde kaybetmemesi gerekir. BANKO

 

*2.AYAK:* **********

 

*3.AYAK:* ********** son yarışında tempo kurbanı olmuştu. Bugün ciddi hazırlıkları ve lehine gidişatta sürpriz yapmasını bekliyoruz. SÜRPRİZ BANKO olarak değerlendirilebilir. 

 

*4.AYAK:* Üst düzey formunu koruduğu aktarılan ********** denk rakipler arasında yine kazanabilir. Takip atımız  ********** bugün ihmal edilmemeli.

 

*5.AYAK:* Bir süredir takip ettiğimiz ancak bekleneni henüz veremeyen ********** ve ********** ikilisine bugün mutlaka yer açmanızı önereceğiz.

 

*6.AYAK:*

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.