13 Şubat 2019 Bursa Altılısı Tüyolu Özel Yorumlu Sağlam Kupon

13 Şubat 2019 Bursa Altılısı Tüyolu Özel Yorumlu Sağlam Kupon

13 Şubat 2019 Bursa Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

13 Şubat 2019 Bursa Altılısı

 

1.AYAK: Çok sürprizde takip atımız ************* bir türlü bekleneni veremedi ama takibi bırakmayalım zira o ufak sorunu halledildiğinde büyük bomba olarak kazanacaktır. *************  ve ************* önceki yarışında çok iddialılardı . Bugün de ihmal etmeyelim. ************* bugün ahırdan önerildi. Genelde iyi koşup zor kazanan ************* bugün binici avantajı ile çok koşabilir.

 

2.AYAK: ************* için ara sonrası muhteşem hazırlıkları ile kendisine göre uygun grupta kazanır diyorlar. Ancak verdiği ara ve dinçlik yarışını nasıl yapacağı meçhul olduğundan biz takip isimlerimizi ve önerilen atları da yazalım. **************************  ve  ************* önerilen ve mutlaka yazılması gereken formda isimler. Takibimizdeki ************* taze aprantisine rağmen bomba köşesinden ekleyebiliriz.

 

3.AYAK: Şimdiye kadar hiçbir başarısı olmasa da ************* çok kabiliyetli bir tay olduğundan bizce yazılmalı. Gücünü yarışa yansıtabilirse bombayı patlatır dikkat. Rakip olarak grubun tek formda ismi ************* yazabiliriz.

 

4.AYAK: Form olarak birbirine yakın isimler start alsa da yarış içi stillerin sonucu belirlediği bu koşuyu *************  çıktığı gibi bitirir ve bize de ÇOK SAĞLAM BANKO olarak önermek düşer.

 

5.AYAK: Bu koşuda at önermek istemiyoruz. Yeni kazanmış isimlerin favori olduğu, güçlü atların kazanma karakterinin düşük olduğu bu koşuya kapalı kutu konumundaki atlar da eklenince içinden çıkılmaz hal alıyor. Deliksiz bir hepsi yapınız.

 

6.AYAK: Tek bir at sebebiyle ************* ni çok sağlam değilde normal BANKO olarak öneriyoruz. ** liderliği vermek istemeyeceği için ** gücünü biraz zorlayacaktır. Yinede iki gidip sonuca ulaşabilecek kapasitede olduğundan BANKO öneriyoruz.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.