13 Şubat 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

13 Şubat 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

13 Şubat 2019 İstanbul Altılısı Ahırdan Özel Tüyo Sağlam Banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

13 Şubat 2019 İstanbul Altılısı

 

1.AYAK: ************ ve ************ ahırlarda çokça dillenen taylar. ************ ve ************ ise görüntü olarak çok koşması beklenen isimler.

 

2.AYAK: Takip atlarımız ************ ve ************ önceliğinde ahır önerileri olan ************ ve  ************ yazalım. Sağlama almak için de ************ ve ************ ekleyelim.

 

3.AYAK: ************ tam mesafesinde lehine şartlarda çıktığı gibi bitirir gözüküyor. Herhangi bir at stili dışı koşup bu safkanı birAz yorabilirse belki ************  devreye girebilir. Yani normalde ** kazanır ama her ihtimale karşı sağlama almak istiyorum derseniz ** kuponlarınızda olsun.

 

4.AYAK: Bu grupla alakası yok denilen ************ normal şartlarda rahat kazanır lakin arası ve kilosu problem olabilir. Ayrıca binicisi de çok favori safkanlarda vatandaşı yatırmaya bayılan bir isim. Altılı ikramiyesini yukarı taşımak ve sürpriz arayanlar ************ ve ************ kuponlarına eklesinler.

 

5.AYAK:************ ve ************ ahırlar bölgesinde konuşulan isimler. Öyle ki bir grup iki at dışına çıkmaz şeklinde çok güveniyor.

 

6.AYAK: ************ ve ************ takip listemizden henüz çıkarmadığımız sürprize yakın isimler.************ , ************ ve ************ ekibimizin toplamda önereceği isimlerdir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.