13 şubat 2020 izmir altılı yorum ve tüyolu bilgiler

13 şubat 2020 izmir altılı yorum ve tüyolu bilgiler

13 şubat 2020 izmir altılı yorum ve tüyolu bilgiler

 

*1.AYAK:* Yakın dönemde sürpriz yapabilir notuyla kaydettiğimiz AT İSMİ GİZLİ bu grupta beklenen patlamayı yapabilir. AT İSMİ GİZLİ ise farklılaştığını son yarışında kanıtladı. Bu kilolarda boş koşmayan AT İSMİ GİZLİ  ile iyi ahır bakımı bulunan AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ gruba göre form durumu açısında hayli göze batan isimler. Hatta ikili dışına çıkmaz diyenler fazla pist çevresinde. Lakin biz yine takip atlarımızdan vazgeçmeyelim zira AT İSMİ GİZLİ kısa bir dinlenmeden sonra dön gel yarışı yapıp buraya çok daha formda girecek. Mutlaka kuponlara ekleyiniz.

 

*3.AYAK:* Önerilen bir isim olmasa da izmirin yerlisi AT İSMİ GİZLİ ile yeterince yarış gören AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmsı gereken isimler olduğunu belirtelim.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ilgililerinin iddialı olduğu bu koşuda mutlaka yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ denk güçte ve formda bir isim. Bu aralar çok değiştiği aktarılan  2. ESMERGÖZ sürpriz yapabilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ yarışlarındaki iyi performansı ile bugün birhayli öne çıksa da takip atlarımızı ihmal etmemekte fayda var. AT İSMİ GİZLİ için yarış içi şartlar lehine olursa affetmez demiştik, son yarışında rakiplerinden fazla koşup gücün erken bitirmesine rağmen iyi koşmuştu. Bugün erken öne düşüp gücün idareli kullanırsa kazanması sürpriz olmaz. Kalite kumaş AT İSMİ GİZLİ yarış gördü ve artan formu var. ** ile inatlaşmazsa kendininde şansı artacaktır.

 

*6.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ yazalım ve takibe alalım yakında bomba yapacaktır. Kazanm özürlü olsa da üst  düzey formu ile AT İSMİ GİZLİ ON kuponlarda olsun. Denk güçteki formda isimler AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bu şartlarda çok koşmaları muhtemeldir. AT İSMİ GİZLİ sigorta olsun.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.