13 temmuz cuma bursa at yarışları altılı ganyan tahminleri 3 adet BANKO

13 temmuz cuma bursa at yarışları altılı ganyan tahminleri 3 adet BANKO

13 temmuz cuma bursa At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

13 temmuz cuma bursa ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  2.QAVIY son yarışının bu gruba yetebileceği paylaşıldı. Sürpriz banko olarak değerlendirilebilir. Daha sonraki ciddi rakipleri sıralamamızdadır.
SIRALAMAMIZ: 2,,,,1,3,4,5

2.AYAK: Bu koşuda istikrarsız pasif atların biraraya geldiğini görüyoruz. Özellikle takip listenize almanızı önereceğimiz isim 16.WINGED WOMAN ‘dır. 4.DONG FENG ‘e dikkat şu sıralar kazanmaya yakın. 13.PERA‘da ahırdan bir dostumuz mutlaka yaz diye önerdi.

3.AYAK: 1.BİLDENHAN bu koşuda sizlere önereceğimiz cazip bankodur.  Kilo problemi ve yarış içi birkaç dezavantajına rağmen güvendiğimiz bir kanalda bu gruba şuanda geçilmez şeklinde önerildi.

4.AYAK: 6.CHERI CHERI LADY bilinen sürati ile yine arka grubu dağıtarak kazanmaya gidecektir. BANKO

5.AYAK: ***** takip için önereceğimiz isim. Daha sonra topluca yazmanızı önereceğimiz atlar:  *****

6.AYAK: ***** takipteki isim. ***** bu ve sonraki yarışlarında kollanması gereken takip listemizdeki yeni at.***** ise yarış içi şartlar lehine geliştiğinde affetmez, dolayısıyla kuponlarda olsun.

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.