14 ağustos 2018 salı ankara altılı programı sürpriz tüyo

14 ağustos 2018 salı ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

14 ağustos 2018 salı ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.altılıya özel her koşuda ahırdan önerilen 1 isim paylaşacağız, kuponlarınızda değerlendiriniz.
1.koşu: *****
2.koşu: *****
3.koşu: *****

1.AYAK:  Sıkı hazırlanan  ***** ve yarış içi avantaları bulunan ***** ikilisi ilk ayağı az atla geçmek isteyenlere önerilir.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK: ***** ahırlar bölgesinin mutlak geçilmez bankosu. Geçilmesi imkansıza yakınmış.

3.AYAK: ***** güç farklı ile öne çıkıyor lakin burada çok sürpriz bir ismi de paylaşmak istiyoruz. İyi hazırlıkları ve yarış içindeki bazı avantajlı durumlardan dolayı ***** bomba yapabilir dikkat. ***** ve ***** daha geniş oynayanlar yazabilir.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:  ***** bugün pek şans verilmiyor zira rakipleri sert, Ancak kazandığı koşuda dikkat çeken birşey var, uzun ara sonrası dinçlikle güzel koştu ve bizce sınıf atladı. O koşudan sonra da güzelce dinlenerek bu koşuya katılacağı için dinçlik ağrılarıda olmayacak. Yani kazanma şansı var ve mutlaka yazın. ***** kalitesinden yazılır. ***** ise bir kazanıp bir kaybediyor, o kadar form da ki bu grupta kazanma sırası olmadığı halde yazılmalı. ***** önde unutulursa ceza kesebilir. ***** ise kaliteli ancak tam hazırmı değilmi çözemedik. Yinede yazabiliriz.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK: Bugün için pek şans verilmeyen ***** ilk yarışındada güvenilmemişti.  muhteşem ahır görüntüsü ile mutlaka yazın. afg son sırada ve kazanırsa birçok  kupon yatar dikkat. 1.AFBRİ ise tek kazanmış tay olarak form durumu ve kalitesiyle yazılmalı. ***** ise en az favori kadar formda ve kazanma ihtimali yüksek.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK: ***** çok formda ve tam da kazanabileceği şartlarda mücadele edecek. BANKO yazabiliriz fakat kazanma karakteri düşük.  Bu sebeple yanına sıralamadaki tüm isimleri yazmanızı önerebiliriz.
SIRALAMAMIZ: *****


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.