14 ağustos 2020 bursa altılı yorumu

14 ağustos 2020 bursa altılı yorumu

14 ağustos 2020 bursa altılısı günün sürpriz yorumları

1.AYAK: Hazırlık olarak çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ , istanbulda ciddi hazırlanıp gelen AT İSMİ GİZLİ, Bir grubun güvendiği AT İSMİ GİZLİ ile ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ öncelikli yazılması gerekir. Sürpriz takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ ile AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olsun.

2.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ yarış içi idaresi zor bir safkan olduğundan kazanması binicisine bağlı. İstanbuldan iddialı giden AT İSMİ GİZLİ, bu pisti çok seven AT İSMİ GİZLİ ve binicisine istinaden AT İSMİ GİZLİ yazılmalı.

4.AYAK: Son yarışlarına istinaden bugün geri plana atılan AT İSMİ GİZLİ ‘e dikkat, gücünü koşarsa rakip tanımaz. Diğer rakipleri şablondadır.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ nispetten uygun rkaipler yanında bugün çok tutuluyor, fakat bizce AT İSMİ GİZLİ kalitesini henüz yansıtamamış formda bir tay. Bugün çok şanslı olacağını düşünüyoruz.

6.AYAK: Kiloyu kaldırabilirse AT İSMİ GİZLİ bu grubu kolay geçecektir. Ekibi ise kilodan değil mesafeden çekiniyorlar. Ya kazanır ya da burası karışır.

*ALTILI ŞABLONU*

1.AYAK: ******
2.AYAK: *********
3.AYAK: ****
4.AYAK: ****
5.AYAK: **
6.AYAK: *

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.

Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir. Gündüz yarışları 10:00 Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz. WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.