14 ağustos çarşamba istanbul ahırdan tüyolu sağlam banko

14 ağustos çarşamba istanbul ahırdan tüyolu sağlam banko

14 ağustos çarşamba istanbul ahırdan tüyolu sağlam banko

 

 

1.AYAK:  YILDIZLI BÜLTEN bu kez boş kilo ile yarışacak, az atlı koşuda trafik sorunu muhtemelen yaşamayacak. Dolayısıyla kazanmaya yakındır. Yarış yavaş giderse ön gruptaki boş kilolu isim YILDIZLI BÜLTEN çok sürprizde değerlendirilebilir.

 

2.AYAK: Çok sürpriz konumda olan YILDIZLI BÜLTEN yarış gördü, artık bomba yapabilecek durumda dikkat. Son yarışında dikkat çeken ve bugün iyi koşması beklenen YILDIZLI BÜLTEN kuponlara eklenebilir.

 

3.AYAK: Kilosu artmadıkça şuandaki formu ile her grupta yazılmalı denilen YILDIZLI BÜLTEN ile önde boş kalma ihtimali yüksek olan dirençli at YILDIZLI BÜLTEN berberce yazılmalı. Bu pist ve şartları çok seven YILDIZLI BÜLTEN sigorta olarak eklenebilir.

 

4.AYAK: Bu mesafede bu şartlarda genelde kazanmayı başaran YILDIZLI BÜLTEN için yine lehine şartlar oluşmuş durumda. Özellikle ciddi rakiplerinin benzer stilde olması bu safkanın ekmeğine yağ sürmüş durumda. SAĞLAM BANKO olarak yazılabilir.

 

5.AYAK: Ahır önerisi olarak not ettiğimiz YILDIZLI BÜLTEN bugün patlama yapabilir. İyi formu durumu ile YILDIZLI BÜLTEN ve bu kez yarış içi şartları lehine bulacak olan YILDIZLI BÜLTEN mutlaka yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN ise kazanma karakterine rağmen değerlendirilmeli zira iyi ellerde sıkı hazırlanıyor.

 

6.AYAK: Sert rakipler yanından gelen YILDIZLI BÜLTEN için çok uygun rakipler yanında kazanır diyorlar. Lakin kazanması uzun sürmez diye takibe aldığımız YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN sürpriz yapabilir.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.