14 aralık 2019 cumartesi adana altılı yorumlarımız

14 aralık 2019 cumartesi adana altılı yorumlarımız

14 aralık 2019 cumartesi adana altılı yorumlarımız

Not: 1. koşuda bahis oynayanlar takip atlarımız *********** ve *********** değerlendirebilirler.

 ______

*1.AYAK:* *********** başarısız yarışlarına rağmen yakında kazanır notu ile takibimizdeki bir isimdi. Son yarışında çok ciddi rakibi arkasında yarışı bitirerek ne denli formda olduğunu kanıtladı. Bugün denk rakipler yanında beklediği birinciliğe kavuşabilir. Küçük kuponlara BANKO yazılabilir. Sağlamcılar ve takip listemiz için formu iyiye gittiği aktarılan ***********, kazanması uzun sürmez denilen ***********, çok güçlü orjini ile kaliteli *********** ve ahır önerisi *********** önerebiliriz.

 

*2.AYAK:* Son yarışında kazanır diye önerdiğimiz *********** beklenen sürprizi yapmıştı , bugün artan bir formu olduğu bildirildi, yarış içi şartlarda lehine gelişirse yine kazanabilir. 

 

*3.AYAK:* Son yarışlarına göre nispeten uygun gruba düşen *********** gidişatta çok büyük bir terslik olmazsa kazanacaktır. BANKO

 

*4.AYAK:* Bu kez daha hazır olarak yarışa katılan *********** ile sert gruptan gelen *********** bizim önereceğimiz isimlerdir.

 

*5.AYAK:* Takip atımız *********** kazanma özürlü değilse bugün affetmemesi gerekir. Müzbin maiden ***********  ise liderliği alamadığı yarışlara küsüp yarışı bırakıyor. Eğer önde rahat bırakırlarsa kazanacak gücü vardır.

 

*6.AYAK:* Bugün sahadan ahır önerisi olarak gelen *********** takibe alalım. yakında bomba yapar diyorlar. *********** dikkat mükemmel formunu yansıtırsa bu tip grupları geçecektir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.