14 aralık 2019 cumartesi istanbul altılısı tüyolu sürprizler

14 aralık 2019 cumartesi istanbul altılısı tüyolu sürprizler

14 aralık 2019 cumartesi istanbul altılısı tüyolu sürprizler

 

*1.AYAK:* Aynı yarışta koşup mücadele gösteren ************* ve ************* ikilisi bu grupta da çok iddialı olacaklardır. Yalnız buraya hedefli gelen ************* kuponlarınızda mutlaka olsun.

 

*2.AYAK:* ************* yarışlarında çok iddialı giriyor ama bir türlü sonuca gidemiyordu, bugün nispetten uygun grupta bunu başarabilir. Bu kez binici tercihli 5. DAKOTA  çok daha etkili bir yarış sergileyecektir. ************* pistte çok iyi, yarışa taşırsa bomba yapabilir. Lehine şartlarda ************* sigorta.

 

*3.AYAK:* Tamamı önceki yarışlarında takibimize giren isimler, nitekim hepsi yarış kazanmış kaliteli atlar. Çıkarılan attan yatma ihtimali olabilir. HEPSİ yazılması önerilir.

 

*4.AYAK:* ************* uzun aradan sonra yarış görmüş ve iyi durumda olduğuu kanıtlamış. Bu grupta kazanması normal sonuç, ancak belki bir yarışa daha ihtiyacı varsa diye rakip yazarsak bu isim ************* olmalıdır. Tempoyu kendi kurabilirse ciddi rakibine rahatlıkla direnebilecek güce sahiptir.

 

*5.AYAK:* ************* için kazanması uzun sürmez denilmişti. Bu grupta eğer kazanma karakteri zayıf değilse birinciliği göğüsler.  Bu kez iddialı hazırlandığı söylenen ************* ile ilgililerinin çok şey beklediği tecrübeli ************* rakip olarak yazılabilir.

 

*6.AYAK:* ************* fazla zorlanmadan bu yarışa hedefli katılıyor dikkat. ************* grubun en formda ismi. unutulduğunda ceza keser dediğimiz ************* sadece yarış içi şartların lehine olmasını bekliyordur dikkat.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.