14 Aralık izmir at yarışları tüyolu tahminleri

14 Aralık izmir at yarışları tüyolu tahminleri

14 Aralık izmir at yarışları tüyolu tahminleri ve ahırdan gelen bilgiler doğrultusunda sağlam bankolu yarış bülteni kuponu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

14 Aralık izmir

 

1.AYAK:  ********** ve ********** ilgililerinin aşırı güvendiği isimler, kime sorsak biz kazanırız diyorlar. Ancak yarış kazanma karakterleri güven vermediğinden yanlarına ********** ve ********** ekleyebiliriz.
SIRALAMAMIZ: ****

 

2.AYAK:  ********** son yarışına istinaden bugün aşırı güvenilen bir isim. Ancak bizce tek yazılmamalı hatta bugün çok koşar denilen ********** bizim net favorimiz. **********  ise yarış gördü, bundan sonra takibe alınmalı.
SIRALAMAMIZ: ***

 

3.AYAK:  ********** sürekli kazanacağı yarışları seçiyor, bugün de bunu başarabilecek şartlarda mücadele edecek. Normal şartlarda  kazanır ama altılı ganyanı cazipleştirmek adına bazı önerilen takip atları var, bunları paylaşalım. Bugün olmazsa sonraki yarışları için de not almış oluruz. Önde boş kalırsa**********, bir grubun iddialı olduğu **********, şu sıralar çok sürpriz hazırlıkları bulunan ********** , formunu arttıran ********** ve her ekürilerden özellikle ********** yakın zamanda bomba yaparlar.
SIRALAMAMIZ: *,,,,*****

 

4.AYAK:  ********** son yarışında sizlere ciddi hazırlandı şeklinde önermiştik, bizi yanıltmadı. Bugün de aynı formunu koruduğundan favorimiz. İki rakibi var. İlk yarışında da dillenen kaliteli ********** ve kazanma karakterine rağmen üst düzey formu ile ********** yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ***

 

5.AYAK:  Genel olarak zor bir koşu olsa da kupponlarımıza sadece önerilen üçlü ********** , ********** ve ********** yazacağız.
SIRALAMAMIZ: ***

 

6.AYAK:  ********** giderek artan formu ile bugün ahırlar bölgesinde çok tutulan bir isim. Yeni yeni formun arttırdığı için kazanma özürlü diyemeyiz, zira son yarışlarında geçildiği rakipleri de üst sınıf taylardı. Bugün nispetten dişine göre rakipler yanında kazanmasını bilecektir.
BANKO: *

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

14 Aralık izmir

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.