14 Aralık Kocaeli altılı tahmin sitesi

14 Aralık Kocaeli altılı tahmin sitesi

14 Aralık Kocaeli altılı tahmin sitesi ahırdan tüyolu bilgiler

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

14 Aralık Kocaeli

 

1.AYAK:  ********** kocaeline çok iddiaı gitti, ekibi kesin kazanır düşüncesinde. ********** ekürileri çok formda. ********** piste yeni yeni ısınıyor dediler. ********** sigorta olarak yazılabilir. Bugün biraz geri planda kalsa da ilerisi için çok şeyler beklenen ********** sağlam kuponlarda olabilir.
SIRALAMAMIZ: ****,,,,*

 

2.AYAK:  1.FIGHT FOR HONOR çok formda ve zamanı geldiğinde kaliteli isimleri de geride bırakabilecek stile sahip ancak sonlarda duran bir at. Bugün nispetten daha kolay rakipler yanında çıktığı gibi bitirebilir. Eğer yine durursa bu koşuda gelmeyecek at yoktur.Sıralamayı takip ederek doldurun rahat izlersiniz.
SIRALAMAMIZ: *,,,**********

 

3.AYAK:  ********** ve ********** arasında bir yarış olacağını biliyoruz, diğer safkanlar ancak bu iki safkandan hangisinin kazanacağını belirler, yani ya egebeyini zorlayıp cefakeşe yol açarlar, ya da egebeyini rahat bırakıp cefakeşe direnmesini izlerler.
SIRALAMAMIZ: **

 

4.AYAK:  Ciddi sürpriz hazırlığında olan ********** öncelikel yazın.  ********** ahır ekibi bugün için bizi iyi izleyin dedi. ********** takılarla ayakta kalıyor ama bi şekilde başarılı oluyor. ********** yürüyen istikrar makinesi.  ********** ihmale gelmeyecek formda.
SIRALAMAMIZ: *****

 

5.AYAK:  İstanbuldan sağlam yerden aldığımzı bilgilere göre mükemmel forma ulaşan kaliteli kumaş ********** kocaelinde kolay kazanır dediler. Çok sürpriz konumda olmasına rağmen altılı ganyanı cazipleştirmek için bu tüyoyu değerlendirelim BANKO yazalım. Bu banko da yıldızlı bülten abonelerinin ayrıcalıı olsun.
BANKO: *

 

6.AYAK:  Yine sürpriz bir yerden **********  için kazanmaya koşacak mutlaka yazın dediler. **********  bu kez kendisinden bile şanslı ekürisi ile çok avantajlı konumda. ********** sigorta olarak yazalım.
SIRALAMAMIZ: ***

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.