14 Ekim 2018 Pazar Adana Altılı Bülteni 2 sağlam banko

14 Ekim 2018 Pazar Adana Altılı Bülteni 2 sağlam banko

14 Ekim 2018 Pazar Adana Altılı Programı ve Uzman Adana Tüyocusu Kuponu

Bugün adana da 2 sağlam banko var vegeçilmeleri çok zor.
Hemen whatsapp abonesi olun bugünkü adana altılısını kaçırmayın.

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

14 Ekim 2018 Pazar Adana AT YARIŞI TÜYOLARI

1.AYAK:  Favori bile olmamasına rağmen son haftaların en sağlam bankosu olarak gördüğümüz ****** form durumu ve yarış içi avantajları ile kazanmasını bilecektir.
BANKO: ******

2.AYAK:  Ahırlarda sürdirek banko oynanan ******için geçilmez raporu geldi.
BANKO: ******

3.AYAK:  ****** Şu sıralar çıkış yarışı yapacak dikkat. ****** ve ******  boş kilosu ile şanslı olur.******ise kalite kontejanından yazılmalı.
SIRALAMAMIZ: ******

4.AYAK:  ******, ******ve ******  arasında bir yarış olur görüşündeyiz. Özellikle ****** çok geri planda kalmış ama bizce bugün çok şanslıdır.
SIRALAMAMIZ: ******

5.AYAK:  ****** haricinde bir isim önerilmedi. Çok şanslı olduğunu biliyoruz ancak koşu çok karışık olduğundan bu isim eksik koşarsa çarşı karışır diyebiliriz.
SIRALAMAMIZ: ******

6.AYAK:  ****** dikkat yakında bombayı patlatır. ******  bekleneni koşmaya başladı. Daha sonraki rakipleri sıralamada.
SIRALAMAMIZ: ******

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.