14 ekim bursa ahırdan tüyolu sağlam bankolu yorumlar

14 ekim bursa ahırdan tüyolu sağlam bankolu yorumlar

14 ekim bursa ahırdan tüyolu sağlam bankolu yorumlar

 

*1.AYAK:* Takip atımız ************ yarış içi şartlar lehine gelişmedikçe kazanamıyor. Bugün süratli geçmesi beklenen yarışta sürpriz yapabilir. Yarış süratli olursa ************ da şanslı olacaktır. Bu kez hedefli gelen ************ ile kilosuna rağmen bu grupta dikkate alınması gereken ************ unutulmamalı.

 

 

*2.AYAK:* ************ ekürileri çoğu rakibinin eksik olduğu bu koşuda birhayli öne çıkıyor. Hatta çok sert rakiplerinin yeni yarış görmüş olması ve henüz hazır olmadığını varsayarsak BANKO bile yazılabilir.

 

 

 

*3.AYAK:* ************ ilk yarışını yaparsa yine kazanabilir fakat arası olması banko konusunda biraz düşündürücüdür. Bu tay eksik koşarsa burada bir sürpriz çıkabilir dikkat. ************ ilgilileri yine ümitliler.

 

 

*4.AYAK:* ************ sürpriz konumdayken de sizlere nasıl kazanabileceğini belirtmiştik. Bugün de çok uygun rakipler yanında lehine şartlarda binici hataası gelmezse kazanacaktır. BANKO

 

 

*5.AYAK:* ************ ve ************  hakkında iyi duyumlar aldık, bugün yazalım ve takibe alalım. ************  ve ************ de takibimizde olan isimlerdi.

 

 

*6.AYAK:* Son başarılı yarışına kadar %1 afg ile koşan sürpriz takip atımız ************ bugün cazipliğini yitirse de yarış içi şartlar lehine olunca kazanacaktır.

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.