14 Ekim çarşamba 2018 Bursa at yarışları 2 tane sağlam sürpriz bankolu tüyolu kupon

14 Ekim çarşamba 2018 Bursa at yarışları 2 tane sağlam sürpriz bankolu tüyolu kupon

14 Ekim çarşamba 2018 Bursa at yarışları 2 adet sağlam sürpriz bankolu tüyolu kupon

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

14 Ekim çarşamba 2018 Bursa

1.AYAK:  Güne sürpriz bir banko ile başlamak istiyoruz. Hem takip listemizdeydi, uygun grup kolluyordu, yarış içi avantaları arıyordu, formu üst düzeyde olduğu bilgisi geldi, ahırdan da güvenilen bir at ve bu kadar bilginin birikmesi ile ******** banko yazalım. Tek sorun kaliteli isim ******** çok koşma ihitmalidir. Eğer sağlama almak isteyen varsa burayı iki at geçebilir.
BANKO: *

2.AYAK:  ********,********,********,******** ve ******** toplamda nerilen 5 isim oldu.

3.AYAK:  ******** yarış içi şartların lehine gelişirse yine kazamaya yakındır. Üstelik en ciddi rakibinin kilo ve pist değişikliği riskleri varken bu şartlarda kazanması normal sonuç olacaktır. Banko yazabiliriz.
BANKO: *

4.AYAK:  Aprantilerin güç dengelerini değiştireceği bu koşuda ******** hem çok formda ve kaliteli hem de en formda aprantiyi almış durumda. Eğer hata yaparsa diye takipteki isimlerimizi yazalım. ******** kazanma karakterine rağmen yakın zamanda bomba yapabileceği konuşulmuştu. ******** çok formda ve her yarışa saldıracak.

5.AYAK:  ******** bugün ahırlar bölgesinde çok tutulan bir isim. Neredeyse hiç şans verilmeyen ******** bu kez affetmeyeceği yarış içi şartlara sahip dikkat. Biz bu iki ismi daha önde görsekte sağlamcılar ne zaman kazanacağı belirsiz olan ******** ve kaliteli kumaş olduğu aktarılan ******** yazabilirler.

6.AYAK:  ********’ne bir grup çok güveniyor. Ahırdan ******** geldi. 8.KARAŞÖVALYE yakın zamanda sürpriz yapacak dikkat. AFG (%2)

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.