14 ekim kocaeli altılı yorumları günün sürpriz atları

14 ekim kocaeli altılı yorumları günün sürpriz atları

14 ekim kocaeli altılı yorumları günün sürpriz atları

 

*1.AYAK:* Bugün oldukça iddialı olduğunu öğrendiğimiz sürpriz isim ************ dikkat. Ahırdan önerilen ve bugün yarın bombayı patlatır denilen ************ kuponlarda olsun.

 

*2.AYAK:* Yarış içinde fazla sıkıştırılmazsa  ************, iyi hazırlandığı söylenen ************ ve formda ************ önereceğimiz isimlerdir.

 

*3.AYAK:* Bugün çok güvenilen ************ yanına yakın takibimizde olan ve yakında sürpriz yapar denilen ************ yazılmasını öneriyoruz. Yine ilk yarışında çok sürprizde önerilen takip atımız  ************ ve henüz gücünü koşmayan ************ sağlam kuponlarda olsun.

 

*4.AYAK:* Bu koşuda favori olmayan takip atımız ************ lehine şartlarda yarışacağı ve çok hazır olduğu bilgisi geldiğinden BANKO öneriyoruz.

 

*5.AYAK:* ************ ve diğerleri diye koşu ayrılabilir. Zira iddialı olduklarında kazanacağını belirtmiştik. Bugün yine çok şanslı BANKO yazılabilir fakat eksik koşarsa çarşı karışır.

 

*6.AYAK:* İyi görünen ama kazanma konusunda tayların tamamının sıkıntılı olduğu bu koşuda ************ dışında önerilen olmadı. 

 

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.