14 eylül 2020 Bursa altılı tüyoları

14 eylül 2020 Bursa altılı tüyoları

14 eylül 2020 Bursa

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ giderek artan formu ile bugün de eksik koşmazsa kazanması bekleniyor. İstanbulda hazırlanıp giden AT İSMİ GİZLİ rakip olabilir.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasında geçmesini beklediğimiz koşuda sağlama almak için bomba köşesinden boş kilolu AT İSMİ GİZLİ eklenebilir.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ malum kalitesi belli gruptan üstün bir at fakat ara sonrası ilk yarışı dolayısıyla birkaç rakip şablonda sıraladık.

4.AYAK: Kilo kaldırabildiği aşikar AT İSMİ GİZLİ hata yapmadığı sürece bu tip grupları her zaman geride bırakacak güçtedir. Bugün BANKO yazılabilir.

5.AYAK: Stili gereği öne erken düşebilirse AT İSMİ GİZLİ çıktığı gibi bitirebilir. Tayların nasıl taktik uygulayacağı meçhul olduğundan süratli bir yarışta AT İSMİ GİZLİ olmazsa olmaz.

6.AYAK: Son yarışında mesafeden dolayı erken hamle yapan AT İSMİ GİZLİ beklenildiği gibi arttıramayınca binicisi enseye basmıştı. Bugün formunu koruyor ve nispeten uygun rakipler ve lehine pist koşulları mevcut. Sürpriz yapma şansı yüksektir. AT İSMİ GİZLİ bugün yarın kazanır diye halen dolanıyor. İhmale gelmez. Mükemmel işleri mevcut AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. Totosu kötü olmasına bakmayın yarış içi talihsizlikler yaşamazsa AT İSMİ GİZLİ bugün bomba yapabilir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: ****
3.AYAK: *****
4.AYAK: *
5.AYAK: **
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.