14 haziran 2020 istanbul altılı yorumlarımız

14 haziran 2020 istanbul altılı yorumlarımız

14 haziran 2020 istanbul altılı yorumlarımız

 

1 . koşuda: AT İSMİ GİZLİ çok iyi hazırlanmış takibe alın. AT İSMİ GİZLİ için iddialı cümleler duyduk. AT İSMİ GİZLİ de iyi ellerde çok iyi hazırlananlardan.

3 . koşuda: AT İSMİ GİZLİ mart ayında takibimizde olan ve yarış kazanması yakın olan bir isimdi. Bugün de mükemmel hazırlıklarla gireceği bu koşuda uygun rakipleri geride bırakacaktır. BANKO yazılabilir.

İKİNCİ ALTILI: 

 

*1.AYAK:* Binici gayreti ile önde kolay tempo kurabilirse AT İSMİ GİZLİ çıktığı gibi bitirebilir. Çok iyi göründüğü söylenen AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarda olsun.

 

*2.AYAK:* Problemleri giderilen AT İSMİ GİZLİ bu tip gruplarda her an kazanıp sürpriz yapabilir dikkat. Kazanma karakteri iyi olmasa da iyi durumdaki AT İSMİ GİZLİ bu grupta ihmale gelmez. Kazanması için sprint mesefesi iyi ayarlanması gereken AT İSMİ GİZLİ bugün beklenen patlamayı yapabilir.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ,AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bize önerilen isimler.

 

*4.AYAK:* Birbirini geçebilecek kalitede isimler var fakat hazırlık ve dinçlik bakımından iyi koşması muhtemel AT İSMİ GİZLİ bu koşuda BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartlardan dolayı çok şanslıdır. Tabi kalite bakımından AT İSMİ GİZLİ kuponların olmazsa olmazıdır.

 

*6.AYAK:* Sürpriz konumdaki AT İSMİ GİZLİ ‘e dikkat her an yarış kazanacak durumdaymış. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ile iyi grupları hedefleyen AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. Startta takılmazsa AT İSMİ GİZLİ yazmayanlar için büyük tehlike arz edecektir.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.