14 haziran cuma BURSA altılı kupon için tüyolu sürpriz atlar

14 haziran cuma BURSA altılı kupon için tüyolu sürpriz atlar

14 haziran cuma BURSA

 

1.AYAK: Aralıklarla yarış görüp buraya iddialı gelen ************* toparlanmış görüntüsü ile sürprizi yapabilir. ************* ve ************* için de ahırlarda yakında kazanırlar diye söylenti var.

2.AYAK: Kazanma karakteri düşük favorilerin yanında sürpriz bir at önerilince daha da önemli konuma geliyor. Bu isim ************* , çok iyi hazırlıkları varmış dikkat edin.

 

3.AYAK: Yarış görmüşlerden *************, görmemişlerden ise ************* ön planda tutulan isimler. Muhtemelen ikisinden biri kazanacaktır.

 

4.AYAK: Öncelikle şunu söyleyelim, yağmur yağıp yarışın kuma dönmesini bekleyen çok isim var. Olur da çimde kalırsa çok sürpriz isim ************* bir sürpriz bekleyebiliriz. 

 

5.AYAK: ************* için bu grubu her şartta geçer diyorlar. Özellikle kazanma karakteri zayıf isimleri geride bırakması zor olmamalı.

 

6.AYAK: Yarış seçimlerinde zorlanan ve başarı gösteremeyen ************* için bu kez lehine şartlar olacak gibi. Mutlaka yazalım. ************* çok iyi durumda yarışa katılacakmış.  Bu durumda kötü koşması beklenemez.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44