14 kasım 2019 izmir at yarışı yorumları SÜRPRİZ BANKO

14 kasım 2019 izmir at yarışı yorumları SÜRPRİZ BANKO

14 kasım 2019 izmir at yarışı yorumları

 

*1.AYAK:* ************* aşırı formda ve bu şartlar altında hata yapmazsa muhtemelen kazanır. Ciddi rakip olarak sadece ************* önerildi.

 

*2.AYAK:* Genel olarak çok zor bir koşu olacak. Yarış içi şartların lehine oluşunu değerlendirebilirse *************  çok şanslıdır. Aksi halde burası karışır.

 

*3.AYAK:* ************* ilk yarışı çok beğenildi ama bu gruptan kalite olarak çok bir farkı yok. ************* , ************* ve hatta aprantisi düzgün sürebilirse ************* şanslı olacaktır.

 

*4.AYAK:* Mükemmel formunu arttırarak buraya gelecek olan ************* kazanmaya yakındır. Hata yaparsa ************* ve ************* devreye girebilir.

 

*5.AYAK:* Her yarışında iddialı olan çok formda ************* kazanma karakterinden dolayı güven vermiyor. Lakin bugün değişen binicisi idaresinde sprint mesafesini güzel ayarlarsa bu rakipleri geçebilir.

 

*6.AYAK:* Sizlere çok sürpriz banko olarak verdiğimiz ************* dikkatli izleyenler görebilir önü kapanınca kazanabileceği yarışı kaybetmişti. Bugün benzer şartlarda değişen jokeyi ile iyi yer tutar ve trafik sorunu yaşamazsa bombayı patlatmasını bekliyoruz. SÜRPRİZ BANKO

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.