14 KASIM ankara altılı tüyoları ÇOK SAĞLAM BANKO

14 KASIM ankara altılı tüyoları ÇOK SAĞLAM BANKO

14 KASIM ankara altılı tüyoları

 

*1.AYAK:* Son yarışında mükemmel görüntüsü var denilen ************ bugün daha iyi hazırlıklarla bu yarışa girecek. Grup biraz sert gözükse de bizim net favorimizdir.

 

*2.AYAK:* Önerilen bir at olmadı.

 

*3.AYAK:* Aslında çok güçlü bir isim olan ************ sadece yarış içi şartlar lehine olduğunda net kazanabiliyor. Bugün bu mesafede mutlaka iyi koşacaktır dikkat. Yanına bu kez ciddi hazırlandığı ve bugün yarın kazanacağı söylenen ************ yazalım ve bu atı da takibe alalım.

 

*4.AYAK:* Günün çok sağlam bankosu olarak ************ önereceğiz. Bu grubu güle oynaya geçer diye ekibi de çok güveniyor.

 

*5.AYAK:* ************ yine sevdiği pistte kazanmayı hedefliyor fakat en az onun kadar kaliteli ve forma girmiş boş kilolu ************ ihmal edilmemeli.

 

*6.AYAK:* Toplamda 5 at önerildi. ************ ve ************  takip listemizden yazacaklarımız. ************ ,************ ve ************ iyi gözüken diğer isimler. 

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.