14 Kasım bugün önemli altılı tüyoları İZMİR

14 Kasım bugün önemli altılı tüyoları İZMİR

14 Kasım bugün önemli altılı tüyoları İZMİR

1.AYAK:

  • whatsapp bu kez çok koşacaktır. Yarış gören whatsapp ihmal edilmemeli. whatsapp bu kilo ile iddialı olabilir.


2.AYAK:

  • Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


3.AYAK:

  • whatsapp rakiplerini eze eze geride bırakmaya devam ediyor. Bugün tam olarak kapasitesini görebileceğimiz rakiplerle mücadele edecek. Yine kazanması çok muhtemeldir. Ancak eksik kalırsa öncelike rakibi koşmayı öğrenen whatsapp olacaktır. Daha sonra whatsapp yazılabilir.


4.AYAK:

  • whatsapp son yarışında ahır önerisi olarak gelmiş ve kazanarak bizi yanıltmamıştı. Bugün nispeten daha sert rakipleri olsa da yine ilk sıradan yazmanızı önereceğiz. whatsapp ve whatsapp ciddi rakipleridir.

 
5.AYAK:

  • whatsapp son yarışında göze batan bir isim, bu yarışında sonra idmanlarında da çok farklı görünen tay bugün için eksik koşmazsa kazanması bekleniyor. Lakin whatsapp muhtemelen yazmadığımızda kazanacağı için bizi yatırmasını istemeyiz. Çok sürprizde ise whatsapp diyoruz zira toparlandığını son kum yarışında göstermişti. Bugün üstüne biraz koyabilirse bombayı yapabilir.


6.AYAK:

  • Bugün ahır önerisi olarak gelen whatsapp için bir grup bomba yapar diyor dikkat. whatsapp ve whatsapp grubun iyi görünenleri.

    14 Kasım bugün önemli altılı tüyoları İZMİR

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: whatsapp
2.AYAK: whatsapp
3.AYAK: whatsapp
4.AYAK: whatsapp
5.AYAK: whatsapp
6.AYAK: whatsapp

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.