14 Mart 2019 İzmir Altılı Yorumları Bülten 3 sağlam banko var

14 Mart 2019 İzmir Altılı Yorumları Bülten 3 sağlam banko var

14 Mart 2019 İzmir Altılı Yorumları Bülten Sürprizli tüyolu dürbün notları

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44


14 Mart 2019 İzmir Altılı

 

1.AYAK:  Yarışın seyri biraz hızlı olacağından eski takip atlarımıza şans vermeyeceğiz. Bunun aksine sürprize hazır olan ve bu tür yarış kollayan  *************  , ************* , *************  ve ************* dörtlüsünden bir birinci çıkacağını düşünüyoruz.

 

2.AYAK: ************* mükemmel durumda. İlk yarışında aşırı güveniliyordu. Bugün muhtemelen kendini affettirecektir. SAĞLAM BANKO

 

3.AYAK: Genelin aksine denk güçteki bu rakipler arasında ************* BANKO önereceğiz. Zira bu atların yarış kazanması için birkaç şart oluşması gerekiyor. Bugünkü şartların bu safkana uyduğunu söyleyebiliriz.

 

4.AYAK: Bu kez etkili binicisi idaresinde ************* rahat geçebileceği bir grup ve şartlar buldu. ÇOK SAĞLAM BANKO olarak yazabiliriz.

 

5.AYAK: ************* mükemmel formu ile favorimiz. Tek rakibinin çim kollayan ************* olabileceğini düşünüyoruz ki çok sürpriz konumda olması altılı ganyan ikramiyesi açısından iyi olabilir.

 

6.AYAK: Çim kollayan ve ilgililerinin beklentilerini yüksek tuttuğu ************* çok koşar dikkat. ************* yakında bomba patlatır demişlerdi. ************* ve ************* takipten gelen sürpriz isimler.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

 

One Comment

Comments are closed.