14 Mayıs Salı Kocaeli Altılı Yorumları Ahırdan Tüyolu ve Sağlam

14 Mayıs Salı Kocaeli Altılı Yorumları

 

1.AYAK:  Genel olarak  *************   ve  *************   arasında geçmesi beklenen koşuda bugün ahır önerisi olarak geken  *************  ve takip atımız  *************  da eklenebilir.

2.AYAK:  *************  bu tip gruplarda çok alehine şartlar oluşmadıkça kaybetmez.  Eğer yarış erken sürate binerse sonlarda toplama görevi  *************  kalır.

 

3.AYAK:   *************  ilk yarışında başlarda adapte olamayınca geri kalmıştı, o gün kazanan safkana yapabileceği birşey yoktu. Bugün ise bir aksilik yaşamazsa uygun rakiplerini geride bırakacaktır. Rakip olarak sadece ilk kez koşan  *************  önereceğiz, bugün pek şans verilmemiş ama iyi ellerde bakıldığını biliyoruz.

 

4.AYAK:  *************  ve  *************  ekipleri atlarına güveniyorlar. İkiside kazanmaya geliyor.

 

5.AYAK:  ************* ,  *************  önceliğinde  *************  ve  *************  ahırlar bölgesinin önerdiği isimler.

 

6.AYAK: *************   güç ve form olarak sırıtıyor. Lakin yakında ciddi sürpriz yapar denilen  *************  ile bugün bir grubun güvendiği  *************  rakip olarak mutlaka yazalım.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]