14 Nisan İzmir Ahırdan tüyolu altılı yorumlarımız

14 Nisan İzmir Ahırdan tüyolu altılı yorumlarımız

14 Nisan İzmir

 

1.AYAK: Ahır önerisi ************* ile düzeldiğini belli eden ************* öncelikle yazılmalı. Buraya iddilı gelen ************* ihmale gelmez.

2.AYAK: ************* sorunlarından arındığını son yarışında belli etti,  yani bugün kötü koşma ihtimali yok. hatta ciddi rakiplerinin birkaç dezavantajı varken BANKO bile yazılabilir.

 

3.AYAK: ************* kendisine göre uygun grupta yarışacak, ilgililerinin beklentileri de çok daha sert gruplaarda başarılı olmak. Bunu yapacak güce sahip, ancak henüz erken olabilir, özellikle bugün mesafesine dönen ve yarış içi avantajlara sahip ************* ‘nın mutlaka yazılması taraftarıyız.

 

4.AYAK: ************* güç olarak grubun iyi atı olsa da bugün için stili rakiplerin olması ve az at olması sebebi ile yalnız bırakılmaması taraftarıyız. Üstelik öndeki rakibini elinden kaçırmayan çıldırmış bir ************* varken .

 

5.AYAK: Yarışı önlerde takip ederse nefesi yeterli denilen ************* önceliğinde bugün çok koşması beklenen ************* ve ************* önerebiliriz.

 

6.AYAK: İki ihtimalli bir yarış olacak. Yarış içi şartların lehine gelişeceği ************* bir aksilik olmazsa kazanmaya yakındır. İş sprinte kalırsa ************* kazanır.

 

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44