14 Ocak 2019 Bursa Altılısı Yıldızlı Bülten Tüyolu Yorumları / hiç geçilmez çok sağlam banko var

14 Ocak 2019 Bursa Altılısı Yıldızlı Bülten Tüyolu Yorumları / hiç geçilmez çok sağlam banko var

14 Ocak 2019 Bursa Altılısı Yıldızlı Bülten Tüyolu Yorumları ve ahırdan gelen özel duyumlar sayesinde bugün hiç geçilmez önerilen bankomuzun yanında bir de çok sürpriz bankomuz vardır. Bu bankoyu sadece yıldızl ıbülten aboneleri bilecektir.

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

14 Ocak 2019 Bursa

 

1.AYAK: Sürpriz konumdayken tek önerdiğimiz 4.BORALTAN bizi yanıltmamıştı, bugünde ilgililerinin iddialı olduğu bu pistte mutlak başarı sağlayacaktır. Muhtemelen son yarışını sürpriz zannedenler şans vermeyecek ama bir kez daha cezayı kesecektir. ***********, *********** ve *********** dışında rakibi olmadığını ve bu koşuyu 4 at ile rahat izleyebileceğiniz isöyleyebiliriz.

 

2.AYAK: Formunu sürekli arttıran ve bugün yarın kesin kazanır denilen *********** öncelikle yazılmalı.  Sorunları halledildikten sonra buraya hedefli gelen *********** ihmal edilmemeli. *********** ve *********** ahırlar bölgesinde çok tutulan isimler.

 

3.AYAK: Bu grupta ahır önerisi de gelince yılın çok sağlam bankosu olarak *********** öneriyoruz.

 

4.AYAK: Ahır önerileri sürpriz konumdaki *********** ve *********** arasında bir yarış olacağını düşünüyoruz.

 

5.AYAK: Biraz geri planda kalmasına rağmen ahırlarda dillenen 3.DONT HESITATE  için kazanma ihtimal yüksek yorumları geldi.  *********** keza aynı durumda ve ekibi iddialı olduğunu öğrendik.

 

6.AYAK: Bu tip koşular sırası gelenin kazanacağı koşulardır, takip atlarımız da bu tip koşularda kendini gösteriyor, hem favorinin kazanma özürlü olduğunu da katarsak çok hazır olan takip atımızı tek atmamız yeterli olacaktır. Tüm yıldızlı bülten aboneleri olarak *********** banko yazıp altılının yüksek ikramiyesini almayı hedefleyelim.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.