14 ocak 2020 adana altılı yorumlarımız

14 ocak 2020 adana altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Güçlü sprinterler ********** ve ********** yanına toparlanan ********** ve bu yarışa mükemmel hazırlıklarla girecek olan ********** yazınız.

 

*2.AYAK:* Henüz beklenileni veremese de potansiyeli yüksek olduğu aktarılan **********  öncelikle değerlendirilmeli. ********** ve ********** daha sonra yazılır.

 

*3.AYAK:* Kazanma karakteri düşük olsa da iyi formu ile ********** favorimiz. Uygun grupta ********** ihmale gelmez. Bu şartlarda çok koşan ********** da yazılmalı.

 

*4.AYAK:* Gruptan farklı isimler ********** ve ********** yanına bu aralar iki kat koşan ********** mutlaka ekleyelim.

 

*5.AYAK:* İleride iyi yerlerde olabilecek isimler var fakat yarış koştukça güçlerini kazandıklarından bugün ne yapacakları belirsiz. Sürpriz bir sonuç çıkabilir.

 

*6.AYAK:* ********** aralıklarla koşan bir isim, sorunları halledildiyse bugün bomba yapabilir. Takibe almamız önerilen ********** ile iyi gruptan gelen ********** ihmale gelmez.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.