14 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan günün bomba atları

14 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan günün bomba atları

14 ocak 2020 kocaeli altılı ganyan günün bomba atları

 

*1.AYAK:* Bu kez bu kilo ile mutlaka iyi koşmasını beklediğimiz ************ sürprizi yapabilir. Yeterince form tutan ************ artık gücünü ispatlayabileceği şartları buldu dikkat.

 

*2.AYAK:* ************ bugün lehine şartlarda çok farklı bir yarış çıkaracaktır. ************ ,************ ve ************ daha sonra yazılmalı.

 

*3.AYAK:* ************ sadece lehine şartlarda çok dirençli olabiliyor. Bugün de bu ihtimal var ama stilini bilen rakipleri bunu bozmak isteyebilir. Bu durumda en ciddi rakip sprinti ayarlarsa ************ olur.

 

*4.AYAK:* ************ için milimetrik bir sürücü lazım. Başarırsa affetmez. İlgililerinin beklentilerinin yüksek olduğu ************ bu grupta da yazılmalı. Ahır önerisi olara kgelen ************  ise bugünden itibaren takibe alınmalı.

 

*5.AYAK:* ************ kendisine göre uygun grupta çok şanslı fakat son zamanlarda form artışını gözlemleyip önerdiğimiz bomba isim ************ yarış gidişatı lehine gelişirse herkesi yatırabilir.

 

*6.AYAK:* ************ ilgilileri çok iddialı bu yarışta. Rakip olarak ise ahırdan çok çok hazır şeklinde önerilen ************ yazalım zira kazanması uzun sürmez.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.