14 Şubat 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Gelen Sağlam Bilgiler İle Siz de Tutturun

14 Şubat 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Gelen Sağlam Bilgiler İle Siz de Tutturun

14 Şubat 2019 İzmir Altılısı Ahırdan Gelen Sağlam Bilgiler İle Siz de Tutturun

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

14 Şubat 2019 İzmir

 

1.AYAK: ** genelde banko tutuluyor istatistik olarak başarılı olduğu için, ancak bu kez şartlar alehine gelişecek.  Bizce yarışın favorisi yarışınn grupta takip edecek olan ************** olacaktır. **************, ************** ve ************** ahırlardan toplayabildiğimiz isimler.

 

2.AYAK: Bu koşuda yarış içi şartlar lehine gelişeceğini düşündüğümüz ************** eğer startta takılmazsa büyük ihtimal kazanır diyoruz. Biraz riskli gibi görünse de bizim için SAĞLAM BANKO dur.

 

3.AYAK: Bu kez beklentilerin yüksek olduğu ************** biz de tek atabiliriz.

 

4.AYAK: İki atı ayırmazsak çok rahat bir yarış izleriz. ************** uyumlu binicisi ile sprint mesafesini muhtemelen ayarlayıp kazanmasını bilecektir. Ancak çok formda olduğu aktarılan ve bu kez değişik bir taktikle sonuca gitmeye çalışacak olan ************** ters köşe yapabielceğinden mutlaka yazılmalı.

 

5.AYAK: Bu kez pek te dikkate alınmayacak olan çok sürpriz isim ************** çıktığı gibi bitirirse şaşırmayalım. Virajdan sonra sallanırsa ************** bayrağı alıp bitirebilir. İş sprinte kalırsa ************** ve **************şanslı olabilir.

 

6.AYAK: Takibimizde olan ************** kolay geçmesi gereken grupta start alıyor ancak start sorunu gereği rakip yazmak durumundayız. ************** ve ************** için fazla maiden kalmaz deniliyor.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.