14 şubat 2020 izmir altılı tüyolu yorumlarrı

14 şubat 2020 izmir altılı tüyolu yorumlarrı

14 şubat 2020 izmir altılı tüyolu yorumları

 

*1.AYAK:* Takip atımız AT İSMİ GİZLİ dışında önerilen bir isim olmadı. Startta da çok oyalanmazsa kazanma şansı yüksektir.

 

*2.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ ekibi önceki yarışında iddialıydı ama kazanmayı başaramamıştı. Bugün eklenen takısı ile daha farklı koşabilir. AT İSMİ GİZLİ ise rakiplerine kiloyu verebilirse affetmez.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ iyi rakipler arasında mükemmel yarışlar çıkardı ve bugün bu grupta birhayli önde tutuluyor. Lakin bu aralar kazanma konusunda sıkıntıları varmış gibi görünüyor. Yanına bu mesafelerde de iyi koşabilen takip atımız AT İSMİ GİZLİ  mutlaka yazalım.

 

*4.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ stili oturmuş durumda. Liderliği alsa da almasa  da virajdan sonra rakipleri dağıtacak güce sahip, lakin ilk defa bu kiloda bu mesafede boş kilolu atlarla mücadele edecek. Biraz bile erken yorulması halinde sonlarda sallanabilir. Dolayısıyla yanına takip atımız AT İSMİ GİZLİ  yazalım ki bu at da ilk defa bu kadar boş kilo ile rahat koşacak.

 

*5.AYAK:* Bugün yarın kazanır önerilen AT İSMİ GİZLİ ile idmanlarda çok beğenilen ve ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ arasından bir kazanan çıkmasını bekliyoruz.

 

*6.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.