14 şubat 2020 kocaeli altılısı ahırdan tüyolu yorumlar

14 şubat 2020 kocaeli altılısı ahırdan tüyolu yorumlar

14 şubat kocaeli altılısı ahırdan tüyolu yorumlar

 

*1.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ gruptan üstün olduğu ve bu aralar formuna kavuştuğu bilinmeli. AT İSMİ GİZLİ ise yakın dönemde kazanır denilen isim.

 

*2.AYAK:* Bu gruptaki çoğu taydan kaliteli ve üstün formda olan AT İSMİ GİZLİ bizce kazanmayı başaracaktır. Ciddi önerilen rakibinin de kazanma karakterine bakılırsa ** BANKO yazılabilir.

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ bu rakipleri  her zaman geçebilecek bir at ama hiçbir zaman kolay olmayacak. Güçlü ve devamlı teşvik isteyen bu ata formda bi jokey binmesi gerekiyor. Bugün jokeyi son dönemin en iyisi lakin bu ata 1 kez bindiğinde atın gücüne aldanıp teşvikte geç kalmış ve geçilmişti. Bugün aynı hatayı yapmaz ve yarış içinde atı sürekli diri tutarsa yine kazanacaktır. Aksi halde AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ devreye girerler.

 

*4.AYAK:* Bu grupta yazılması gerekenleri değilde kimsenin yazmayacağı bir ismi değerlendirelim. AT İSMİ GİZLİ bu binici ile bu grupta ne işi var denilen bir at. Son yarışında ara sonra çok değiştiği ve mükemmel durumda olduğu aktarılmıştı. Bugün nispeten sert gruba acemi binicisi ile çıkıyor. Normal şartlarda yarış içi avantajları olsa mutlaka yazın derdik lakin yarış içi stili rakibi de olduğundan dön gel de yapabilir. Biz yinede bir ‘yahyabey gülü’ vakası yaşanmaması için takibimizde olduğunu ve çok at yazanların eklemeleri gerektiğini belirtelim. 

 

*5.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ il il dolaşan ama aradığını bulamayan bir tay, bugün kendisine göre uygun grupta lehine şartlarda kazanmayı başarabilir. İlle de geçilecek bir at arayacaksa o da AT İSMİ GİZLİ olacaktır.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ **ikiside çok formda ve her ikiside birinci olabilecek kapasitede. Birlikte taktiksel bir hamle yaparlarsa ciddi rakipleri AT İSMİ GİZLİ i avlayabilirler. İki at ayırımsız yazılmalı.

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.