14 temmuz cumartesi ankara at yarışları tüyolu tahminler

14 temmuz cumartesi ankara at yarışları tüyolu tahminler

14 temmuz cumartesi ankara İstanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

14 temmuz cumartesi ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

 

1.AYAK:  Ahırdan 5.CAPTAIN CEMO ve 9.DIDONATO çok koşarlar şeklinde önerildi. 8.THE JET PLANE ise grubun güçlü atı olarak kuponlara yazılmalı.

2.AYAK: 10.ŞİMŞEKBERK ilgilileri attan çok ümitliymiş. Takibe alalım. Beklenenin üstünde performans ile gruptan sivrilen 1.CİBEK OĞLU ve 4.KRALDOĞU mutlaka kuponlarda olmalı.

3.AYAK: ***** zayıf kazanma karakterine rağmen yarış içi şartlar dahilinde ön plana çıkıyor. BANKO.

4.AYAK: Birbirinden güçlü isimler mevcut. Şu aşamada güç kıyaslamasının yapılması doğru olmaz. Çünkü hepsi kaliteli. Yarışı analiz eden ekibimiz yarış içi şartlar dahilinde 8.MINE OF FIRE‘ın çok şanslı olduğunu gösterdi. Yarış içi gelişkenlerden etkilenmezse bu grupta kazanmaya yakın. Cazip banko olarak yazabiliriz.

5.AYAK: 3.FINDIKKIRAN takipçilerimiz bilir son yarışında ahırdan önerilmişti. Bugün yine çok güvenilmiyor. Biz banko yazıp altılı ganyan için avantaj sağlayabiliriz. Rakip arayanlara 2.CAN OPRAH ve 7.NİĞDELİ KIZ önerebiliriz.

6.AYAK: 8.ZAĞNOS kazanmayı iyi biliyor. 3.BOZTEPEBEYİ çok hazır. 12.BREDELAL şu aralar kazanma evresinde. 1.AKÇEŞME her şartta kendini yazdırır.

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.