14 temmuz cumartesi izmir at yarışları yorumları ve özel bankolu tahminler

14 temmuz cumartesi izmir at yarışları yorumları ve özel bankolu tahminler

14 temmuz cumartesi izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

14 TEMMUZ İZMİR ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  Bir süre ara verip dinlenen 3.KARARLI çok güzel hazırlıkları ile çok şanslı. Kazandığı koşudan sonra hedefleri yükselten 5.TAMAHKAR bu koşudada iddialı. 6.KEKEÇ BEY ve 10.BORAHANBEY  abone listeniz için ahırdan bildirilen atlar. Altılı ganyanın ilk ayağı gerçekten zor olduğundan sağlamcıların kapatması daha makbul olacaktır.

2.AYAK: 4.LIVING FOR LOVE  ilgilileri birhayli iddialıymış. 16.LIONS LOVE ise ilk yarışında bekleneni veremeyen ancak bügün hakkında iyi duyumlar aldığımız isim. Taylarının çok güçlü olduğu ve kapasitesini bugün koşacağını düşünüyorlar. Zor bir koşu ama ekibimizce bu koşuda bu iki attan biri kazanan olacaktır.

3.AYAK: 10.MEDET ahırdan mutlaka yaz şeklinde önerildi.  3.AKDOĞAN tek ciddi rakibi olarak yazabiliriz.

4.AYAK: *****bu pistte çok koşar ama sorunları var gözüküyor. ***** bugün beklentinin üstünde koşacak haberiniz olsun. Daha sonra ***** eklenebilir.

5.AYAK:********** ve***** topluca yazılmasını istediğimiz atlar.

6.AYAK: ***** ‘nın kazanmasını bekleyen birhayli fazla insan var ahırlar bölgesinde. Zorlu programda biz de BANKO öneriyoruz.

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.