14 temmuz istanbul altılı yorumlarımız

14 temmuz istanbul altılı yorumlarımız

14 temmuz istanbul

 

 

1.AYAK: AT İSMİiçin iyi durumu ile çok koşar demiştik. Bizi yanıltmadı ve kalitesini belli etti. Takı ilavesi ile bugün kazanabilir. Çok sürpriz konumdaki AT İSMİ için bu koşuya hedeflendi bilgisi geldi dikkat. Tekrar istanbula getirilen takip atımız AT İSMİ ihmal etmemek gerekir.

 

2.AYAK: AT İSMİ  ahırlar bölgesinde çok konuşulan gelecek vaad eden flash bir tay. Bugün de beklentiler çok yüksek. Tek yazmayanlara takip atlarımız AT İSMİ ,AT İSMİ ,AT İSMİ ve AT İSMİ önerebiliriz.

 

3.AYAK: Kime sorsak AT İSMİ diyor rahat kazanır yönünde duyumlar mevcut. BANKO yazılabilir.

 

4.AYAK: Kalite kumaş AT İSMİ yanına yarış içi gidişattın yarayacağı AT İSMİ ve AT İSMİ öneriyoruz. Bir de kazanma karakteri müsaade ederse AT İSMİ etkili olabilir.

 

5.AYAK: Ciddi rakibinin bir dezavantajı varken AT İSMİve AT İSMİ kalan isimleri bir şekilde geride bırakacaktır. İki at ile burası geçilebilir.

 

6.AYAK: Takip atımız AT İSMİ için bugün çok ciddi hazırlandır dediler. AT İSMİ ekibi ise bugün birhayli iddialı ihmal etmeyelim.

 

 

NOT: AT İSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.