15 ağustos 2019 perşembe kocaeli altılı yorumlarımız

15 ağustos 2019 perşembe kocaeli altılı yorumlarımız

15 ağustos 2019 perşembe kocaeli altılı yorumlarımız

 

 

1.AYAK: Takip listemizden YILDIZLI BÜLTEN bugün tüm şartların lehine olacağı bu koşuda bomba yapabilir dikkat. Bizce tek rakibi bugün bir grubun güvendiği YILDIZLI BÜLTEN olacaktır.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için çok uygun bir grup, sevdiği şartlarda kazanması gerekir. Tek sorun kazanma karakteridir, BANKO değerlendirilebilir. 

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN hazırlıklarını yansıtması halinde geçilmez diyorlar. Yakında sürprizi yapar denilen YILDIZLI BÜLTEN formda olduğunu gösterdi, bugün de ihmale gelmez. YILDIZLI BÜLTEN ise potansiyeli yüksek bir isim, her an bomba yapabilir.

 

4.AYAK: Yarış içi şartlardan dolayı YILDIZLI BÜLTEN favorimiz. YILDIZLI BÜLTEN yükselen form grafiği ile burada mutlaka şanslı olur. YILDIZLI BÜLTEN ise bu kez ciddi rakiplerini avlayabilecek durumda.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN iddialı geldiği bilgisini aldık. Daha iyi gruplarda da adını duyuran YILDIZLI BÜLTEN için şartlar çok müsait. Dinçlik yarışlarını iyi yapan YILDIZLI BÜLTEN eğer bir sorunu yoksa kazanabilir.

 

6.AYAK: Takibimizdeki isim YILDIZLI BÜLTEN bir türlü zincirleri kıramasa da form durumu iyi olduğundan her an kazanabilir. Diğer öneriler  YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN bu koşuda yazılması gereken isimler.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.