15 ağustos perşembe ankara at yarışı ahır tüyosu Sağlam Banko

15 ağustos perşembe ankara at yarışı ahır tüyosu Sağlam Banko

15 ağustos perşembe ankara at yarışı ahır tüyosu banko

 

 

1.AYAK: Günün en zor koşusu olarak gözüküyor fakat bize önerilen isimlerden YILDIZLI BÜLTEN bugün talihsizlik yaşamazsa çok koşar dediler , öncelikle yazalım. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN bu şartlarda mutlaka iyi yerde bitirirler. Bir de ilk yarışındaki potansiyeli ile çok daha ileriye gideceği izlenimi veren YILDIZLI BÜLTEN yazılmalı.

2.AYAK: Henüz tam kapasite koşmasa da bugün yarın kazanır denilen YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN için çok kaliteli bir tay yorumları geliyor. Daha önce de iddialı olduğunu söylemiştik. Bugün kendisine göre uygun rakipler yanında kolay kazanırsa şaşırmamak lazım. YILDIZLI BÜLTEN takibe alalım zira hakkında iyi duyumlar geliyor.

 

3.AYAK: Ankaraya iddialı götürülen YILDIZLI BÜLTEN artık beklenen performansı sergileyebilir. Yarış içi şartların yarayacağı YILDIZLI BÜLTEN ise kilosuna rağmen değerlendirilmeli.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN arasından bir birinci çıkması muhtemel gözüküyor.

 

5.AYAK: Uzun zamandır mesafe istediğini söylediğimiz YILDIZLI BÜLTEN nihayet bunu deneyecek bir yarış buldu. Bakalım kapasitesini yansıtabilecek mi. Bu şartlarda çok koşan YILDIZLI BÜLTEN için kilo kaldırır dediler.

 

6.AYAK: Son yarışında çok formda olduğunu gösteren YILDIZLI BÜLTEN için artık seriye başlar denildi. SAĞLAM BANKO

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.